Çözüme, dokunduğun kadar yakınsın!Sorunvarmi.com

Biz Kimiz?


HAKKINDA
Sorun Var mı? 2014 yılında temelleri atılmış eğitimcilerin geliştirdiği yeni nesil bir öğrenim platformudur. Öğretmen ve öğrencileri buluşturan proje, eğitimde dijital dönüşüm temsilcisi olarak Wonder Workland Şirketinin bir yazılım ürünüdür. Bireysel kullanıma açık olmasının yanında eğitim kurumlarına da kapalı devre destek olan pratik ve fonksiyonel bir öğrenim deneyimi sunar. İstanbul Ticaret Odası (İTO)’ya ait Bilgiyi Ticarileştirme Merkezi (BTM) Kuluçka ve İTÜ Çekirdek Önkuluçka programlarına dahil bir start-up oluşumdur.

Özellikleri
• Sorunvarmi.com öğrencilerin akıllı cihazlarla öğretmenlere soru gönderebildiği, öğretmenlerin sorunun çözümünü akıllı cihazlardan yaptığı, öğrencilerin gelen cevapları istediği her yerde izleyebildiği bir soru çözüm teknolojisi ile özgünlüğünü korur.

• Sorunvarmi.com alanında yetkin branş öğretmenleri tarafından birebir seans yöntemiyle verilen etkileşimli online eğitimler ve birden fazla öğrenciye ders verilebilmesi için güvenli alt yapısıyla sanal sınıflar sunar.

• Sorunvarmi.com e-sınav, e-proje, e-ödev, e-dokuman paylaşımı gibi eğitim ve öğretim sisteminde gerekli olan gerekli materyallerin dijital süreçlerini altyapısında barındırır. Öğrencilerin mevcut durum takibini öğretmenler, eğitim kurumları ve veliler tarafından yapılabilmesine imkân tanır.

• Sorunvarmi.com öğrencilerin kariyer planlamasına yardımcı olabilmek adına rehber öğretmenler ve kariyer danışmanları ile doğru üniversite, doğru bölüm, doğru meslek ve doğru beceri yönetimi seçimlerinde yönlendirici, destekleyici nitelikte online danışmanlık hizmetleri verir.

iletişim Bilgileri
Wonder Workland Bilişim Eğitim Danışmanlık Tasarım Yayıncılık Ticaret Limited Şirketi
E-mail : info@sorunvarmi.com
Telefon : 0539 939 3839 - 0216 336 9106
Adres : Archerson Köşkü, Zühtüpaşa Mah. Şefik Bey Sokak no:3/3 Kadıköy 34724 İstanbul